Ravenloft

monodron
19.2.2007 07:35
Původ pána Nekropole
Jen taková malá ověřující otázka- Smrt (nebo Smrtka,Ponurý Žnec nebo jak jak se to oficiálně jmenuje) je opravdu Azalinův klon?
Autorská citace #1
19.2.2007 08:31 - Xeth
Death (čili Smrt) je Lowellyn Dachine, dcera (nebo syn ? teď nevím...) Azalina. Je zároveň jeho klonem, jelikož on v jednom ze svých experimentů impregnoval její matku (nejen jí) svým klonem, tuším aby se zbavil svého prokletí (po vstupu do Ravenloftu nebyl schopen se naučit žádnou novou magii). Jeho další experiment, Doomsday Device (netuším, jak je to česky), které ho mělo změnit do Demiliche pak změnilo Lowellyn Dachine do Death (technicky je něco jako elementál negativní energie).
Dlouho jsem ale z Ravenloftu nic neviděl, tak přesně nevím... řekl bych, že je to tak na 90%. :)
Autorská citace #2
19.2.2007 10:48 - Alnag
Hm... matně si vybavuju, že s tou Smrtí to není tak jasné. Resp. v rámci 3e Ravenloftích Gazetteerů se měl odvíjet na pokračování takový příběh, který to měl odhalovat. Ale mám pocit, že nakonec nevyšly všechny. Ale možná se pletu. Četl jsem to někde jen tak na půl oka.
Autorská citace #3
19.2.2007 11:40 - Vannax
Moje informace o tom jsou docela kusé - v podstatě jen to, že se mělo jednat o jednoho z Azalinových přisluhovačů. Rozhodně Xethova verze vypadá asi nejvíc podloženě. Bohužel teď nemám šanci se prokousávat k informacím o Azalinovi a hlavně nemám k dispozici knížku Lord of Necropolis, kde by k tomu mohlo být asi nejvíc informací. Snad jí časem seženu.

Pro přispívání do diskuse se musíš přihlásit (zapomenuté heslo). Pokud účet nemáš, registrace trvá půl minuty a 5 kliknutí.

ČAS neregistrovaní : 0.0011649131774902 sec;
Nenalezeny žádné záznamy.
ČAS 0.044945001602173 secREMOTE_IP: 3.235.42.157